sanat365.com
sanat365.com/sanatcilar/irem-Coban

İrem Çoban

1986, Çankırı

Lisansını ve yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema anabilim dalında tamamlamış, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Ana Sanat Dalı Sinema Sanatta Yeterlik Programında tez aşamasındadır. Çalışmalarında insan ve birey olma olgularının çok boyutluluğunu aktarmayı ve insan zihninin gizli yerlerinde saklanan kirli çamaşırları gün yüzüne sermeyi amaçlamaktadır. Çoban lisansı boyunca Galatasaray Üniversitesi Tasarım Atölyesinde tasarımcı olarak çalışmış, afiş, dergi ve kitap tasarımları yapmıştır. Almanya, Türkiye, Güney Kore, Bulgaristan gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde karma sergilere, festivallere ve workshoplara katılmıştır. Şu an Maltepe Üniversitesi Görsel ve İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Karma Sergi, What we eat and wear?, The Hunt, Haziran 2019, Cica Museum, Seul, Güney Kore.
Jürili Karma Sergi, Genç Etkinlik Homo Historicus/Homo Projectus , Gördüm Duydum Bağırıyorum, 20 Nisan-20 Mayıs 2019, Beşiktaş Çağdaş Sanat Galerisi, İstanbul, Türkiye.
Jürili Karma Sergi, Asos Congress: 4. Uluslararası Güzel Sanatlar Sempozyumu, The dance at the edge of the World, 3-5 Mayıs 2018, Alanya,Türkiye.
Jürili Karma Sergi, Uluslararası Akdeniz Üniversitesi Lisansüstü Sanat ve Tasarım Sempozuyumu, The Flow, Nisan 2018, Antalya, Türkiye.
Karma Sergi, “Foreign Affairs”, EEA (European Exchange Academy), “Painting with a fan”, “Wunder- kammern”, “Rhythm: Portrait of Scott” ve “Wish tree”, Eylül 2013, Beelitz, Almanya.
Karma Sergi, “Temel Tasarım Atölyesi Yıl Sonu Sergisi”, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi, “Yüz”, “Telefon Nokta Çalışması”, “Kum Saati Çizgi Çalışması”, “Salvador Dali, Belleğin Azmi Geometrik Soyutlama”, Şubat 2009, İstanbul, Türkiye.

ESERLER

sanat365.com
Round Round
sanat365.com
Layers
sanat365.com
Girl
sanat365.com
Follow Me
sanat365.com
Empty In Light
sanat365.com
Dimensions
sanat365.com
Çamaşırlar
sanat365.com
Alice In Where

ALIŞVERİŞ SEPETİM

Sepeti Kapat